Статті

 • Кадрова політика і управління персоналом

     Кадри підприємства - це перш за все працівники, що володіють загальноосвітніми та професійними знаннями.
     
  Досвідчені фахівці розвивають навички управління, підвищуючи свій статус в компанії, завойовують репутацію професіонала і довіру колег, беруть участь у формуванні професійного колективу (це дуже важливо, оскільки ефективність роботи всього колективу залежить від ефективності роботи кожного її члена).

      З перших днів заснування заводу наші фахівці з багаторічним досвідом пропрацювали на заводі від самого його запуску і до сьогодення, такі як:

   Міроненко Володимир Овсійович, який  почав свою кар'єру з посади головного інженера, на той час коли завод тільки здавали в експлуатацію в травні 1972 року, брав активну участь у виготовленні найбільшого і масштабного на той час об'єкта «Домна № 9» для Криворізького металургійного комбінату ( Україна) загальною вагою 5000 тонн. У різні роки стрімко піднімався по кар'єрних сходах виховував і навчав нові кадри інженерно-технічних працівників і працівників виробництва передаючи свої знання і досвід в роботі з обладнанням яке застосовується на заводі, брав активну участь у підборі і навчанні технічних кадрів.

     Волокіта Володимир Леонідович на даний момент обіймає посаду головного конструктора на заводі, починав свою кар'єрну діяльність з 1972 року від учня конструктора і пройшовши всі етапи кар'єрного росту від інженера конструктора, вже з 76 року очолював одне з 6 конструкторських бюро в конструкторському відділі й вже багато років очолює весь конструкторський відділ, керуючи штатом з 16 конструкторів. В 1982 році брав участь в розробці креслень для накриття саркофага ЧАЕС і на даний момент керує розробкою різноманітних складних проектів, навчаючи молодих фахівців і контролюючи якість розроблених креслень.

  Мазур Анатолій Сергійович почав свій кар'єрний ріст на заводі з посади старшого майстра складально-зварювального цеху в 1982 році, а вже з 1984 року обіймав посаду заступника начальника відділу технічного контролю і протягом вже багатьох років відповідає за відповідність якості продукції, що виготовляється заводом. Нині на посаді заступника директора з якості, він контролює якість всієї продукції, що випускається заводом, як для наших замовників відповідно до українських норм, так і для замовників за кордоном відповідно до європейських норм.

    
   Данилюк Василь Омелянович - починав свою трудову діяльність на заводі з 1992 р з посади інженера-технолога першої категорії у відділі головного технолога, маючи освіту за спеціальністю «технологія й устаткування зварювального виробництва» як досвідчений фахівець розбирався в питаннях пов'язаних з фізико-хімічними основами і класифікаціями зварювальних процесів, основними способами зварювання й їх технологічними особливостями. З 1994 року на посаді головного технолога працюючи з колективом з 10 осіб, займався розробкою і підготовкою всієї технічної документації з підготовки та технології виробництва і виготовлення конструкцій. Брав участь в підготовці всієї технічної документації пов'язаної з такими відомими об'єктами як Стелла Незалежності в Києві, термінал Бориспільського аеропорту в м.Київ, Львівського аеропорту в м Львів, реконструкції залізничного вокзалу  Києва. Постійно підвищуючи свої професійні навички має міжнародні кваліфікаційні посвідчення "IWE" інженера зі зварювальних робіт.

     Завдання керівництва підприємства сформувати та зберегти молодий і технічно грамотний колектив, здатний вирішувати складні завдання. Протягом декількох років на підприємстві була сформована група молодих фахівців, які виконують роботи за всіма основними проектами підприємства. Від кваліфікації та професійної грамотності фахівців безпосередньо залежить успіх у вирішенні завдань підприємства.
     
  На прикладі наших молодих фахівців, таких як:
     
  Володимир Хмара на даний момент займає посаду заступника головного технолога і починав свою кар'єрну діяльність на заводі ще з 2002 року з посади інспектора з якості .Переймаючи досвід у більш досвідченого покоління фахівців набував досвіду  в області технології зварювання, отримавши міжнародний диплом інженера зі зварювання після навчання в МУАЦ , з 2007 року очолював відділ технічного контролю, в обов'язки якого входить контроль відповідності якості всієї продукції, яка була виготовлена на заводі.   Вже з 2011 року в відділі головного технолога, в якості виконуючого обов'язки головного технолога розробляв технології з удосконалення процесу випуску продукції спрямованих на скорочення витрат. Брав безпосередню участь в процесі контролю виготовлених конструкцій для сховища відпрацьованого ядерного палива на ЧАЕС на монтажному майданчику в м. Чорнобиль. З 2015 року як заступник начальника відділу маркетингу працював як з постійними, так і з новими замовниками, які зверталися з приводу виготовлення конструкцій на завод. На сьогоднішній день працює на посаді заступника головного технолога на заводі.

    
   Бережецька Марина молодий фахівець, яка починаючи з посади інженера-конструктора має дві вищі освіти в галузі будівництва як промислового, так і цивільного, з 2004 року вже кілька років працює на заводі в молодому колективі. Під наставництвом свого безпосереднього начальника Волокіти Володимира Леонідовича, головного конструктора на заводі, перейняла досвід в роботі з різного роду конструкторською документацією, знає специфіку роботи з кресленнями конструкцій різного типу, на сьогоднішній день займає посаду заступника головного конструктора.

   
    Хомчук Руслан - начальник виробничого відділу починав свою кар'єрну діяльність з посади техніка з підготовки виробництва, займав посаду інженера з планування завантаження виробничих цехів. Займаючись вивченням технологій виробництва металоконструкцій, з 2015 року працював на посаді заступника начальника виробництва, а на даний момент займає посаду начальника виробничого відділу в компетенцію якого входить контроль всіх етапів і складання графіка проходження кожної конструкції виробничого циклу, обов'язкове знання послідовності всіх виконуваних операцій, будівельних норм і правил, розрахунок часу витраченого на кожну виробничу операцію.

     
  Хілко Олександр - головний зварювальник ЖЗМК, молодий фахівець працює на заводі з 2012 року. Починав з посади майстра цеху ,цеху обробки металоконструкцій, вже маючи невеликий досвід роботи в даного роду діяльності на аналогічному підприємстві, за невеликий проміжок часу з посади майстра цеху на нашому заводі пройшов навчання за направленням заводу на курсах підвищення кваліфікації МУАЦ ім. Патона. По закінченню даних курсів отримав кваліфікаційні свідоцтва, які підтверджують можливість виконання фізико-механічних випробувань, свідоцтво фахівця з УЗК і керівника зварювальних робіт, а в 2013 році обіймав посаду виконуючого обов'язки начальника ЦЗЛ, у сферу обов'язків якого входила організація і контроль за якістю зварних з'єднань конструкцій. Вже з 2015 року на посаді головного зварника координує зварювальні роботи які виконуються на заводі, відповідність норм в технології зварювання, контролює роботу молодого колективу зварників.


     
   Колективний потенціал наших співробітників допомагає вбудувати талановитих і активних молодих в поточну систему роботи. Компанія орієнтується на розвиток і вирощування власних кадрів. Відповідно до нагальних потреб і перспективі організації, розвиток персоналу являє собою комплексний, багатогранний процес підготовки співробітника до виконання нових виробничих функцій, заняттю нових посад, вирішенню нових завдань.

     Кадри підприємства – це перш за все працівники, що володіють загальноосвітніми та професійними знаннями.    Досвідчені фахівці розвивають навички управління, підвищуючи свій статус в компанії, завойовують репутацію професіонала і довіру…

 • Міжнародна конференція по сталевому будівництву 2017

  В кінці травня 2017 року у Дюссельдорфі світова Асоціація виробників сталі Worldsteel провела конференцію виробників сталевих конструкцій із Західної та Східної Європи. Представники України на ній змогли побачити, як на Заході використовують сталеві конструкції.

  "Конструкційна сталь - це матеріал 21-го століття. І ми бачимо дуже великий потенціал для її використання в будівництві", - говорить Володимир Носов, генеральний директор Українського центру сталевого будівництва.

  Будівельники вибирають цей матеріал, тому що це робить будівництво швидким. Конструкція виходить легкою. Її можна транспортувати на далекі відстані. А архітектори та інженери завдяки їй можуть втілити найсміливіші плани, які неможливо реалізувати за допомогою залізобетону. Так що не дивно, що близько 45% усієї сталі в світі використовується в будівництві.

  За словами Карла Перрі, директора консалтингової компанії Perry Advisor, на деяких ринках, наприклад, в Сполученому Королівстві частка сталевих конструкцій становить близько 65%.

  А ось в Україні ситуація зовсім інша. Металоконструкції у нас використовують дуже рідко, віддаючи перевагу бетонним спорудам. Носов нагадує, що споживання сталі в Європі дуже велике. Одна лише невелика Голландія споживає до 600 тис. Металевих конструкцій на рік.

  Через це вітчизняні металурги втрачають значні кошти. Перрі зазначив, що якщо продавати сталь в якості сировини, можна отримати $ 600-700 за тонну: "Але якщо докласти до цього інженерну роботу, над вашим продуктом попрацює архітектор, ви зможете продати той самий шматок сталі за $ 2,5 тис. за тонну.

  Виробництво такої продукції вимагає значних зусиль. Тут потрібно вивчати потреби клієнта, а також поєднувати в виробі інженерні, наукові та дизайнерські рішення. Але це дуже добре винагороджується. "Це цілком зрозуміло. Адже якщо ти контролюєш весь процес, якщо ти поставляєш на ринок кінцевий продукт, то у тебе велика маржа", - переконаний Лоренц Ширмер, глава департаменту e-маркетингу компанії C & P.

  Показово і те, що компанія C & P цікавиться українським ринком. І не тільки для збуту своєї продукції, компанія могла б створити виробництво в нашій країні. Але для цього потрібні певні умови.

   
  Перш за все потрібні площі під будівництво. Потрібен освічений персонал.

  "Виробникам потрібно спілкуватися зі споживачами сталі, компаніями, які використовують сталеві конструкції. І їм потрібно розуміти, що потрібно споживачеві", - упевнений Рогер Шлім, глава підрозділу товстолистової сталі компанії Salzgitter AG.

  Чи то рішення, що дозволяють використовувати час,  чи то гроші. А потім, їм потрібно краще рекламувати, просувати свою продукцію зі сталі. "Але я думаю, що це тільки питання часу, коли ми побачимо, що українська економіка відновлюється. А це вже відбувається. Ми побачимо, що все більше споживачів почнуть використовувати сталь на місцевому ринку", - говорить Терренс Бусуттіл, директор будівельного об'єднання асоціації Worldsteel .

  В кінці травня 2017 року у Дюссельдорфі світова Асоціація виробників сталі Worldsteel провела конференцію виробників сталевих конструкцій із Західної та Східної Європи. Представники України на ній змогли побачити, як на…

 • Проект від Українського Центру Сталевого Будівництва.

  25 березня 2016 року Житомирський Завод Металевих Конструкцій (ЖЗМК) завод з виробництва загальнобудівельних та мостових металоконструкцій, приймав учасників STEEL FREEDOM (STUDENT STEEL TOUR) в ході екскурсії організованій Українським Центром Сталевого Будівництва. Учасники даного проекту ознайомившись з усіма етапами виробництва і відвідавши лабораторії підприємства, оснащення яких дозволяє проводити контроль вхідної сировини та всі етапи виробничого процесу змогли побачити безпосередньо весь виробничий цикл виготовлення металоконструкцій.
     
  Організатори STUDENT STEEL TOUR, Український Центр Сталевого Будівництва, подякували керівництву та фахівцям ЖЗМК за допомогу в підготовці поїздки і змістовні екскурсії

  25 березня 2016 року Житомирський Завод Металевих Конструкцій (ЖЗМК) завод з виробництва загальнобудівельних та мостових металоконструкцій, приймав учасників STEEL FREEDOM (STUDENT STEEL TOUR) в ході екскурсії організованій Українським Центром Сталевого…