Обладнання

  Технології виробництва металоконструкцій не стоять на місці і за останні десятиліття істотно змінилися. Завдяки сучасному обладнанню виробництво конструкцій з металу стало швидше, якісніше, дешевше.

 • Лінія фірми «VERNET - Beringer» (Франція)

  Високоточне обладнання з свердління, різання і маркування сортового і листового металопрокату фірми «VERNET - Beringer» (Франція)

  Високоточне обладнання з свердління, різання і маркування сортового і листового металопрокату фірми «VERNET – Beringer» (Франція)

 • Устаткування для автоматичного зварювання двотаврових балок.

     Сучасні лінії по виробництву двотаврових балок з листового металу високо автоматизовані. Це дозволяє максимально збільшити продуктивність і мінімізувати вплив людського фактора. Вихідний лист розрізається на смуги, які послідовно зварюються.

     Сучасні лінії по виробництву двотаврових балок з листового металу високо автоматизовані. Це дозволяє максимально збільшити продуктивність і мінімізувати вплив людського фактора. Вихідний лист розрізається на смуги, які послідовно зварюються.

 • Устаткування для дробометального очищення поверхні металопрокату і готових металоконструкцій;

     Очищення поверхні металопрокату і готових металоконструкцій за допомогою дробометального устаткування - найкращий і економічно-вигідний спосіб отримати необхідну якість поверхні для фарбування

     Очищення поверхні металопрокату і готових металоконструкцій за допомогою дробометального устаткування – найкращий і економічно-вигідний спосіб отримати необхідну якість поверхні для фарбування

 • Обладнання

     Обладнання, що використовується на ЖЗМК має унікальні європейські високоточні лінії і верстати зарубіжних фірм. vernet-porgramnoe-upravlenie

  Комп'ютерне управління на такому обладнанні дозволяє здійснювати весь процес одному оператору. Також на заводі здійснюється антикорозійний захист виробів методом дробоструминної обробки з подальшим нанесенням ґрунтозахисного шару і фінішного фарбування. Всі види робіт на нашому заводі робляться на власних лініях.

     У розпорядженні заводу є все необхідне обладнання для виробництва сталевих конструкцій будь-якої складності, зокрема:
  - Мостові крани - більше ніж 30 шт., Що дозволяють переміщати великогабаритні конструкції вагою до 25 тонн.
  - Газорізальної машини «Дніпро». Машини термічної різки «Ко
  dsc_6715мета» з ЧПУ, «Гранат» з ЧПУ, «Кристал», «Факел»- дозволяють виготовляти заготовки металоконструкцій необхідної форми з листового металу товщиною до 150 мм.
  - Консольно-фрезерні верстати для фрезерування деталей.Токарні, фрезерні верстати для механічної обробки деталей металоконструкцій.
  - Високоточне обладнання зі свердління, різання і маркування сорто
  stanki-vernet-i-beringerвого і листового металопрокату фірми «VERNET - Beringer» (Франція) - лінія для пробивання, свердління, маркування та різання, адаптована до інтенсивного виробництва деталей.
  -Дробометальний пристрій фірми «COSTOL
  dsc03421- TST» (Словенія) для очищення металопрокату і металоконструкцій.
  -Численне зварювальне обладнання: лінія зварювання двотаврових балок «Конрак» ,
  механізована лінія автоматичного зварювання під шаром флюсу стикових з'єднань листового металопрокату товщиною до 70 мм, Сварка колоннапарати для напівавтоматичного зварювання, зварювання дротом суцільного перерізу і порошкового в середо́вищі захисних газів фірми KEMPPI (Фінляндія).
  -
  Механічне листозгинальне і профілевигинаюче обладнання, машини для  правки і пробивання полотна  і також для редагування кутків,
  stanki-vernetлистоправильні машини - вирівнюють деталі листового металопрокату перед зварюванням.
  -Машини для пробивання полотна - пробивають отвори в листовому
  металі, преси дироколи, кривошипні преси, прес ножиці - комбіновані, прес ножиці для нарізання кутків.
  -Ножиці Гільйотини для рубки листа товщиною до 32
  мм;
  -Радіально-свердлильні верстати, що дозволяють розсвердлювати та зенкерувати попередньо просвердлені отвори.
     
  Для того, щоб досягти якості продукції відповідно до вимог міжнародних стандартів, у виробничому процесі для сталевих конструкцій наш завод використовує також:
  газокисневе і повітряно-плазмове різання із застосуванням маш
  9ин з числовим програмним управлінням «Кристал» і «Комета» (Україна), MAG;
  напівавтоматичне зварювання в середовищі вуглекислого газу CO2 і Ar;
  автоматичне зварювання під флюсом одне дуговими зварювальними автоматами;
  дробоструминну обробку за допомогою високопродуктивних установок «COSTOL - TST» (blast cleaning systems).

     Обладнання, що використовується на ЖЗМК має унікальні європейські високоточні лінії і верстати зарубіжних фірм. Комп’ютерне управління на такому обладнанні дозволяє здійснювати весь процес одному оператору. Також на заводі здійснюється…