Наша продукція

   Технологія виробництва металу не стоїть на місці і в останнє десятиліття істотно змінилася. Завдяки сучасному обладнанню виробництво металевих конструкцій стає швидше, краще, дешевше.

 • Колони, ферми, підкранові балки та інші металоконструкції

    Наш завод виготовляє конструкції різного рівня складності, а також інші елементи конструкцій з металу відповідно до специфікацій наданих замовником і які застосовуються, як і в будівництві різного виду монтованих споруд, так і для інших цілей будівництва.

     Металеві конструкції з колонами в основному виготовляються з гарячекатаної двотаврової балки, але в деяких частинах певних проектів будівлі також застосовуються нестандартні зварені двутаври - це основна опорна частина каркаса будівлі.
     
  Металеві колони утворюють надійний каркас, що забезпечує просторову жорсткість будівлі.
  Кроквяні і підкроквяні ферми виготовляються з профільних труб з різними розмірами. Колони, ферми та інші елементи металевих конструкцій між собою в основному кріпляться за допомогою зв'язків, які виготовляються з кутка і профільної труби.

    Наш завод виготовляє конструкції різного рівня складності, а також інші елементи конструкцій з металу відповідно до специфікацій наданих замовником і які застосовуються, як і в будівництві різного виду монтованих…

 • Конструкції мостів та естакад

    Застосування збірних елементів і комплектуючих дозволяє забезпечити високий темп будівництва естакад і мостових переходів за запропонованому винаходу, значно знизить трудовитрати і вартість будівництва.На автомобільних дорогах і залізничних магістралях застосовують мости з металоконструкцій при великих прольотах (більше ніж один кілометр) і середніх прольотах (близько 30-60м). Форми застосовуваних конструкцій і системи, так само різноманітні, як і у великопрольотних покриттів.

    Застосування збірних елементів і комплектуючих дозволяє забезпечити високий темп будівництва естакад і мостових переходів за запропонованому винаходу, значно знизить трудовитрати і вартість будівництва.На автомобільних дорогах і залізничних магістралях застосовують…

 • Конструкції трубопроводів

     Кожен елемент зосереджений на максимізації міцності і безпеки, в тому числі тип використовуваної сталі, товщини труби і корозійно-стійких покриттів. Застосування зварювання для з'єднання труб дало можливість побудувати герметичні, високого тиску трубопроводи великого діаметру. В даний час більшість трубопроводів високого тиску складається зі сталевої труби з зварними з'єднаннями. Для контролю якості виготовлення, на заводі розроблена і впроваджена спеціальна система контролю якості на кожному етапі виробництва. Список обладнання, що використовується для виробництва металоконструкцій, Ви можете подивитися на відповідній сторінці сайту.

     Кожен елемент зосереджений на максимізації міцності і безпеки, в тому числі тип використовуваної сталі, товщини труби і корозійно-стійких покриттів. Застосування зварювання для з’єднання труб дало можливість побудувати герметичні, високого…

 • Наша продукція

     Для виробництва металоконструкцій завод володіє власними виробничими потужностями маючи все необхідне обладнання, включаючи обладнання для зварювання, для термообробки і для фарбування і виробляє якісні металоконструкції безпосередньо на заводі, використовуючи власне численне технологічне обладнання :
     
  Металеві конструкц
  ії, вироблені на заводі використовуючи власне численне технологічне обладнання:drobemyot
  1. Виготовлення закладних деталей
  2. Виготовлення зварних балок
  3. Виготовлення сталевих колон і балок для виробництва і для промислових будівель.
  4. Виготовлення металевих ферм з різними формами.
  5. Виробництво виробів з листового металу методом гнуття
  6. Виготовлення труб різного діаметру
  7. Виготовлення металевого каркаса для обладнання
  8. Виготовлення огорож та металевих огорож

  Конструкция моста 9. Виготовлення металевих сходів та площадок
  10. Виготовлення стиків (для мостів, трубопроводів)
  11. Виробництво різних деталей на фрезерних і токарних верстатах.
  12. Виготовлення металевих частин прогонової будови моста
  13. Виготовлення металевих коробчатих балок для арочних мостів

  14. Виготовлення металевих опорних плитконструкции в цеху покраски
  15. Виробництво металевих опор з підвищеною несучою здатністю
  16. Виробництво підкранових зварних балок
  17. Виготовлення металевих ліхтарних стовпів

     Так як конструкції які ми виробляємо виготовлені зі сталі різних марок, процес виробництва на заводі повністю оснащений контрольно вимірювальними приладами для контролю процесу
  Центральная Заводская Лаборатория   Центральна заводська лабораторія

     Центральна заводська лабораторія на нашому заводі включає в себе три підрозділи, в які входять: лабораторія з неруйнівного контролю, лабораторія по руйнівному контролю, лабораторія по хімічному контролю.
  Хімічна і фізична лабораторія забезпечують аналіз властивостей  металопрокату  який надходить у виробництво та його відповідність нормативним вимогам , з метою визначення його відповідності діючим, як українським, так і зарубіжним стандартам.
  Додатковий контроль якості зварних швів здійснюється з використанням неруйнівних методів контролю (рентгенівські апарати, ультразвуковий дефектоскоп, кольорової дефектоскопії, магнітно порошковий метод).
  Аналіз металів являє собою сукупність хімічних і механічних випробувань, щоб визначити властивості сталі, її характеристики і функції. Для всієї цієї багатофункціональної діяльності необхідна наявність спеціального обладнання, яким оснащена наша лабораторія, що дає можливість робити необхідні випробування і дослідження для виробництва будь-яких виробів високої якості, а також перевірку зварних швів за допомогою неруйнівних методів контролю: візуальний контроль, УЗД, радіографічний контроль , капілярний контроль , магнітно-порошковий метод контролю.
  Наша лабораторія також забезпечуєczl:
  Оперативне визначення марки металу
   
  Виявлення всіх елементів і речовин, що містяться в матеріалі
  • Рівень відповідності придатності і відповідності заявленим стандартам.
  • Визначення точної кількості і процентного вмісту елементів.
  Лабораторія обладнана всім необхідним обладнанням для аналізу і використовує сучасні хімічні, фізико-хімічні та фізичні методи дослідження.
  Здійснює визначення механічних, технологічних властивостей, проводить металографічний контроль
  Сфера діяльності акредитації:
  • Швелери, балки
  • Прокат сортовий і фасонний з вуглецевої, низьколегованої, легованої і високолегованої сталі
  • Профілі сталеві гнуті
  Лабораторія оснащена контрольним і тестуючим обладнанням і проводить аналіз металопродукції, визначаючи:
  Механічні властивості при розтягуванні, розривні зусилля

  dsc_1429 • Ударну міцність
  • Межі міцності, межі текучості
  • Твердість
  Технічні властивості при випробуванні на вигин
     
  Обладнання, що використовується на ЖЗМК має унікальні європейські високоточні лінії і верстати зарубіжних фірм. Комп'ютерне управління на такому обладнанні дозволяє здійснювати весь процес одному оператору. Також на заводі здійснюється антикорозійний захист виробів методом дробеструминної обробки з подальшим нанесенням ґрунтозахисних шарів і фінішного фарбування. Всі види робіт на нашому заводі здійснюються на власних лініях.

     Для виробництва металоконструкцій завод володіє власними виробничими потужностями маючи все необхідне обладнання, включаючи обладнання для зварювання, для термообробки і для фарбування і виробляє якісні металоконструкції безпосередньо на заводі, використовуючи…